Merhabalar

Teslimat

vermiş oldugunuz ürün siparişi 3-7 iş günü arası teslim edilmektedir bazen atolyelerde mataryel gereği teslimat süreleri uzuyabilmektedir vermiş oldugunuz sipariş kargo ya teslim edildikten sonra posta adresinize bildirim gelmektedir siparişinizin takip ini siparişlerim kısmından kontrol saglıyabilirsiniz kargonuzu teslim aldıktan sonra lütfen kargo yetkilisyle kontrol saglayınız üründe herhangibir hasar ile karşılaşırsanız kargo yetkilisinden hasar tespit tutanagı hazırlamasını talep ediniz kargo görevlisiniz hazırlıyacagı tutanak ile ürünü geri iade ediniz ücretsiz bir şekilde ürün elimize ulaştıktan sonra dilerseniz iade dilersenizde degişim saglanıcaktır kargo tutanagı olmayan hasarlı ürünün iadesi ve ya degişimi talep edilemez kargo yetkilisi şahitliginde hazırlanan tutanaklar hasarın kim tarafından yapıldıgı tespit edilir 

 

İade

İade yoktur değişim mevcuttur değişimler 7 iş günü içerisinde ( cumartesi de dahildir) sağlanır. Süresi geçen değişimler kabul edilmez geri gönderilir. Değişim ücretleri müşterilerimize aittir.
ÖZEL TASARIM ürünler siparişe göre dikilmektedir bu yüzden iade yoktur degişim mevcuttur 
 

sipariş vermiş tüm müşterilerimiz tüm metni okuyup kabul görmüş sayılmaktadır 

 

DEGİŞİM

Degişimler 7 iş günü içerisinde yapılması zorunludur

 

İNDİRİM SEZONU 

İndirim döneminde satışı gerçekleştirilmiş ürünler için değişim ve iade mevcut değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.